MODELOVÁ ŘADA

LIGHT

Komfort a lehkost

Outdoorový univerzál, díky lehčenému materiálu podešve si zachovává nízkou váhu, a výraznější dezén se nezalekne ani terénního použití. Tlustší podešev nabízí větší ochranu i rozumnou míru tlumení, ze svého charakteru je však překvapivě citlivá a umožnuje stále dobře číst terén. Je skvělý na delší a náročnější použití, kdy by mohly nohy v tenčích sandálech trpět. Výborně se hodí pro terénní běh. A uplatní se také jako záložní sandály do batohu. Díky tlustší podešvi se vyvažuje nevýhoda nižší trvanlivosti lehčených materiálů. Light je také velmi dobrou volbou pro přechod k barefootovějšímu obutí, nebo jako alternativa pro lidi, kteří mají určité omezení a extrémně tenké podešve pro ně nejsou vhodné. Verze s koženou stélkou skvěle saje pot a je proto vhodná především do veder a pro ty, kterým se hodně potí chodidla. Naopak do vody se kožená verze příliš nehodí.

Light výborně kombinuje především poměr mezi váhou s tlustší a pevnější podešví. V případě, že hledáte alternativu s výbornou odolností a živější (barefootovější) podešví, mrkněte na naši novou řadu Enduro 2.0.


Kompletní nabídku naleznete na našem oficiálním e-shopu

NENÍ VÁZÁNÍ JAKO VÁZANÍ

Bosky si můžete pořídit ve dvou základních typech vázání


TYP Y

Tradiční vázání minimalistických sandálů v originálním bosky provedení. Neomezuje příčnou klenbu a lépe funguje spolu s chodidlem při náročnějších aktivitách.

Díky upnutí mezi prsty je odolnější vůči protáčení na chodidle čímž nabídne lepší stabilitu.


TYP X

Vázání především pro ty, kteří nesnesou popruh mezi prsty. Všechny pásky jsou samostatně nastavitelné.

Pro méně náročné použití lze tento typ nosit volněji, vaše chodidlo pak má více svobody.

VÝBĚR VELIKOSTÍ

návod a šablony pro měření vaší nohy