NOVÁ MODELOVÁ ŘADA

PERFORMANCE

Výkonnostní řada bosky sandálů

Bosky sandály měly vždy trochu tendence směřovat svým užitím ven do přírody a do terénu. Ztělesněním všech těchto požadavků se stala právě řada Performance. Odklon od přísně minimalistického designu umožnil vytvořit zcela novou kategorii, která nemá obdoby jak ve světě barefootových sandálů, tak ani v těch outdoorových. Za nás nejlepší z obou světů. Kombinace otevřené vzdušné boty s vázáním, které doslova přilepí podešev k chodidlu a to jen s minimální ztrátou citu pro terén. Tvarovaná stélka, do které chodidlo "zapadne", přináší mnohem větší ochranu před vykukováním chodidla ze sandálu, ale také před vnějšími nástrahami. Jedna z hlavních výhod této řady sandálů je super rychlé a snadné nastavení, které zvládnete pouze ve dvou krocích. Máte tak nastaveno za pár sekund.

Jak se říká: "co je vhodné pro extrém, je velmi příjemné pro běžné použití." Řada Performance tak má možnost najít si cestu i k uživatelům méně nadšeným pro barefootové sandály, kteří hledají naprosto bezproblémový sandál ať už co se týče nastavení, trvanlivosti nebo vhodného výběru sandálu pro danou aktivitu. Sandály z řady Performance budou sloužit ve městě stejně dobře jako při brodění v divokém horském potoku. Robustnější typ vázání si dobře rozumí i se silnějšími podešvemi, a právě díky tomu je tato kombinace zase o něco komfortnější.

Tato výkonnostně laděná řada je sice klade ambice vyplnit díru jakéhosi "minimalistického outdooru" ale díky několika modelům v řadě poskytuje výběr mnohem širší. Krom zarytého outdoráka si vybere i sportovně laděný barefooťák nebo čistokrevný měšťák. Jak se budou tyto kategorie prolínat už necháme na vás.


Kompletní nabídku nových i starých modelů naleznete na našem oficiálním e-shopu

VÝBĚR VELIKOSTÍ

návod a šablony pro měření vaší nohy