Hloupou náhodou poškozená část sandálů, rozkousané popruhy od domácích mazlíčků, nehoda, jejíž výsledkem je nenositelný sandál. Nebo vás prostě jenom štve, že pár gramů vážící modely nevydrží 10 let, jak staré klasiky, které měly půl kila?

Protože si vážíme našich zákazníků že si oblíbili naše sandály a přitom ctíme hodnoty ekologického a možná i ekonomického přístupu, který může být v některých případech v rozporu se snahou udělat opravdu minimalistické sandály s maximální možnou příjemností lehkostí
a ohebností.


VŠECHNY TYTO VĚCI TRÁPILY I NÁSProto přicházíme se službou REbosky, která vrátí Vaše sandály zpátky do hry, samozřejmě pokud je to ještě alespoň trochu možné a dává to smysl.Dílčí konstrukce Bosky sandálů má své výhody, minimálně tu, že poškozené a opotřebené části jdou nahradit/vyměnit. V rámci služby REbosky tak nyní můžete poslat své sandály na opravu. Jsme tak schopní vyměnit poškozené popruhy, utržené gumičky, prochozené podešve.


Jak to funguje?

Řekněme že mám například model Superlight, který jsem si natolik oblíbil, že ho nosím skoro pořád, podešev jsem po nějaké době prochodil až na tak tenkou vrstvičku, že je to barefoot v pravém slova smyslu a začíná to být problematické. Přitom jsem ale nepoužíval sandály v nijak abrazivním prostředí (nerozdíral je každodenně písek někde z pláže) a tak jsou popruhy docela OK. Hodím teda svoje staré sandály do pračky, nebo do kyblíku s mydlinkami a vydrhnu (opravdu nás prosím netrapte nevonícími balíčky). Ideálně objednám opravu na e-shopu a pošlu svoje sandály na opravu.

Jakmile sandály dorazí k nám, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Potom vyvlečeme popruhy, vyřízneme hliníkové Dčka, které jdou mimochodem skvěle recyklovat, nebývají nijak poškozené a po znovu provedené povrchové úpravě jsou k nerozeznání od nových a mohou se znovu používat. Do nové podešve navlečeme vaše staré popruhy. Na vnější stranu popruhu takto opravené sandály našijeme štítek REbosky označující, že sandály prošly "RE" procesem = pro vás vzpomínka na to, co už mají za sebou, pro nás je to jakési označení, že s botou je něco jinak, a že popruhy, které už něco zažily, tak úplně nepatří k nově vypadající podešvi (aby si zvídavé oko nevytvořilo asociaci například rychle se opotřebujících popruhů).


Jak postupovat: 

V první řadě musíte zvážit, v jakém stavu jsou vaše Bosky a jestli je potřeba provést REpas. Zda ještě chvíli nevydrží, a nebo naopak již všechny části nevykazují takové známky opotřebení, že by nebylo co "zachovat". Samozřejmě i v kontextu cen jednotlivých oprav (viz níže).

1) Sandály vyperte v pračce (pokud se má vyměňovat podešev není co poškodit) nebo vydrhněte sandály kartáčem v mýdlové vodě. Především, aby nebyla podešev plná bláta a sandály nesmrděly.

2) Suché a čisté sandály prosím pošlete na adresu:

Bosky shoes, Dolní Lhota 78, Dolní Lhota, 763 23 s vyplněným formulářem (viz níže).

2) na našem e-shopu objednejte službu ReBosky: https://www.boskyshoes.shop/rebosky/

3) jakmile dorazí sandály k nám, zašleme Vám potvrzení (jestliže se do 1 týdne neozveme, prosím, kontaktujte nás)

4) Nejpozději do 10—14 pracovních dní vám pošleme vaše REpasované sandály zpět. 

CENÍK OPRAV

Výměna podešve

650 Kč

Výměna popruhů

450 Kč

Jiné opravy dle domluvy

Cena dle domluvy

Upozornění: na výměnu starých modelů, které už delší dobu nemáme v nabídce, konkrétně modely Superlight red brick, Superlight gray, a Bare black už nemáme podešvové materiály. Proto si do poznámky k objednávce opravy prosím připište na jakou podešev budete chtít sandály vyměnit. Jinak vyměníme podešev za nejpodobnější typ.


Poznámka:

REbosky děláme především jako službu našim spokojeným zákazníkům a z morálních důvodů, jelikož sami upřednostňujeme opravy a repasy, před nezbytným kupováním nového. Nesnažte se, prosím, využít výhodnosti cen těchto oprav, a výměnou všech částí obejít prodejní ceny nových sandálů, je to výhoda pro zákazníky, kteří si již naše sandály koupili. Takové celo-opravy provádět nebudeme.