Hloupou náhodou poškozená část sandálů, rozkousané popruhy od domácích mazlíčků, nehoda, jejíž výsledkem je nenositelný sandál. Nebo vás prostě jenom štve, že pár gramů vážící modely nevydrží 10 let, jak staré klasiky, které měly půl kila?

Protože si vážíme našich zákazníků že si oblíbili naše sandály a přitom ctíme hodnoty ekologického a možná i ekonomického přístupu, který může být v některých případech v rozporu se snahou udělat opravdu minimalistické sandály s maximální možnou příjemností lehkostí
a ohebností.


VŠECHNY TYTO VĚCI TRÁPILY I NÁSProto přicházíme se službou REbosky, která vrátí Vaše sandály zpátky do hry, samozřejmě pokud je to ještě alespoň trochu možné a dává to smysl.Dílčí konstrukce Bosky sandálů má své výhody, minimálně tu, že poškozené a opotřebené části jdou nahradit/vyměnit. V rámci služby REbosky tak nyní můžete poslat své sandály na opravu. Jsme tak schopní vyměnit poškozené popruhy, utržené gumičky, prochozené podešve.


Jak to funguje?

Řekněme že mám například model Superlight, který jsem si natolik oblíbil, že ho nosím skoro pořád, podešev jsem po nějaké době prochodil až na tak tenkou vrstvičku, že je to barefoot v pravém slova smyslu a začíná to být problematické. Přitom jsem ale nepoužíval sandály v nijak abrazivním prostředí (nerozdíral je každodenně písek někde z pláže) a tak jsou popruhy docela OK. Pošlu teda své sandály na výměnu podešve.

Jakmile sandály dorazí k nám, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Potom vyvlečeme popruhy, vyřízneme hliníkové Dčka, které jdou mimochodem skvěle recyklovat, nebývají nijak poškozené a po znovu provedené povrchové úpravě jsou k nerozeznání od nových a mohou se znovu používat. Do nové podešve navlečeme vaše staré popruhy. Na vnější stranu popruhu takto opravené sandály našijeme štítek REbosky označující, že sandály prošly "RE" procesem = pro vás vzpomínka na to, co už mají za sebou, pro nás je to jakési označení, že s botou je něco jinak, a že popruhy, které už něco zažily, tak úplně nepatří k nově vypadající podešvi (aby si zvídavé oko nevytvořilo asociaci například rychle se opotřebujících popruhů).


Jak postupovat: 

V první řadě musíte zvážit, v jakém stavu jsou vaše Bosky a jestli je potřeba provést REpas. Zda ještě chvíli nevydrží, a nebo naopak již všechny části nevykazují takové známky opotřebení, že by nebylo co "zachovat". Samozřejmě i v kontextu cen jednotlivých oprav (viz níže).

1) Suché a čisté sandály prosím pošlete na adresu:

Bosky shoes, Podhradská 153, Pozlovice, 763 26 s vyplněným formulářem (viz níže).

2) na našem e-shopu objednejte službu ReBosky: https://www.boskyshoes.shop/rebosky/

3) jakmile dorazí sandály k nám, zašleme Vám potvrzení (jestliže se do 1 týdne neozveme, prosím, kontaktujte nás)

4) Nejpozději do 10 - 14 pracovních dní vám pošleme vaše REpasované sandály zpět. 

CENÍK OPRAV

Výměna podešve

650 Kč

Výměna popruhů

450 Kč

Jiné opravy dle domluvy

Cena dle domluvy


Poznámka:

REbosky děláme především jako službu našim spokojeným zákazníkům a z morálních důvodů, jelikož sami upřednostňujeme opravy a repasy, před nezbytným kupováním nového. Nesnažte se, prosím, využít výhodnosti cen těchto oprav, a výměnou všech částí obejít prodejní ceny nových sandálů, je to výhoda pro zákazníky, kteří si již naše sandály koupili. Takové celo-opravy provádět nebudeme.